Про компанію

Компанія "Старком-Трейд" - офіційний дистриб'ютор TRITON (Чехія) в Україні, пропонує широкий асортимент монтажних конструктивів фірми TRITON, що включає телекомунікаційні шафи, відкриті універсальні та серверні стійки, монтажні рами та повний набір аксесуарів до них.

Наша компанія – це команда професіоналів з 20-річним досвідом роботи у сфері IT. Ми постійно розширюємо свій асортимент та удосконалюємо свою роботу. Ми зацікавлені у кожному клієнті. Ми сповідуємо індивідуальний підхід та пропонуємо кожному клієнту саме той продукт, який йому потрібний.

Сучасний світ змінюється, але незмінними залишаються такі цінності як: надійність, якість та комфорт. Саме тому ми пропонуємо тільки якісний продукт, який гідно і функціонально впишеться в будь-яку інфраструктуру.

Бути найкращими сьогодні - це означає думати про майбутнє, думати про можливості, які воно принесе. Ми завжди прислухаємось до ваших побажань та вдосконалюємо свою роботу. Ми впевнені, що Ваш вибір та наші постійні зусилля у вдосконаленні допоможуть нашій компанії стати лідером.

 Основні принципи нашої діяльності:


  • Наши клієнти – регіональні продавці (дистриб'ютори, дилери, реселери) та компанії-інсталятори;

  • Наша задача – постійне забезпечення партнерів продукцією із найкращим співвідношенням ціна/якість;

  • Наша мета – довгострокова плідня співпраця з партнерами;

  • Наша стратегія – гнучкі фінансові умови, оптимальна логістика та високий рівень сервісу;

  • Наша місія – доступність всього спектру якісної продукції, кожному кінцевому користувачеві.